درباره ما

درباره سپهرالکتریک

تاریخچه

شركت سپهرالكتريك درسال 1359 به منظور تولید انواع لوازم خانگی،كارخانه اي درشهرصنعتی البرز قزوین در زمینی به متراژ 20000مترمربع احداث گردید. اکنون با گذشت سالها تلاش بی وقفه وشبانه روزی و با توسعه وسعت کارخانه به متراژ 75000مترمربع درحال تولید انواع محصولات از قبیل کولرآبی ، بخاری گازی ، آبگرمکن های مخزنی گازی و برقی و انواع ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک و به بهره برداری رسیدن خط مونتاژ اجاق گاز صفحه ای افتخاری عظیم درعرصه صنعت میهن ایران اسلامی میباشد.

از ابتدا با این باورکه کیفیت حق مشتری است ،خط مشی خود را جلب رضایت وتامین خواسته مشتریان قرارداده است و جهت دستیابی به این مهم و با توجه به بازار رقابت کنونی درعرصه بین المللی ، امیدواریم به یاری حق تعالی توانسته باشیم در توسعه صادرات غیرنفتی بخصوص لوازم خانگی گامی ارزنده برداریم.ازآنجایی که روند صادرات این شرکت ظرف سال های اخیر رشد صعودی داشته بنابراین مدیران این شرکت را به فعالیت همگام دراین زمینه تشویق نموده است.

امید است که باعنایت حق تعالی و یاری دست اندرکاران صنعت و با بهره گیری از دانش مدیریتی والایی که برخوردار است عامل موثری درگردش چرخ اقتصادکشور و منطقه واشتغال زایی وافزایش و ارتقاء حجم صادرات کشورگردد.

شاخص های شرکت
 • نفرات  : 750
 • شعب خارج از کشور : 2

تولید سالیانه:

 • کولر : 250,000
 • بخاری گازسوز : 100,000
 • آبگرمکن : 100,000
 • اجاق گاز صفحه ای : 100,000
 • ماشین لباسشویی : 120,000
ماموریت ما

تلاش برای پیشرفت و ارتقاء سطح کیفیت محصولات تولیدی ، جلب رضایت مشتری ، توجه به بازار جهانی و در نهایت ایجاد تکیه گاهی امن و مطمئن برای کارگران و کارمندان از مهم ترین اهداف شرکت سپهر الکتریک میباشد.

 

کسب و کار ما

دست آوردهای ما

تبدیل شدن به یکی از اصلی ترین برندهای تامین کنندگان لوازم خانگی در زمینه تخصصی مان بویژه :

 • کولر آبی
 • ابگرمکن های گازی وبرقی
 • بخاری های گاز سوز
 • اجاق گاز
 • ماشین لباسشویی

بخش تخقیق وتوسعه سپهرالکتریک درجهت به حداکثر رساندن ارزش افزوده محصولات برای مشتریان شرکت ، به دو طریق بهبود کیفیت و عملکرد فنی وتوسعه استفاده ها و منافع جدید، با جدیت تلاش می کند .

تیم مهندسی شامل تولید کنندگان و طراحان برای نوآوری و توسعه محصولات قابل اطمینان، شیک، با دوام و موثر تلاش می کنند.

شرکت توجه ویژه ای به آزمایشگاههای خود دارد و هرسال برای توسعه آنها هزینه می کند. شرکت ما با موسسه استاندارد ملی ایران ISIRI)) در جهت تضمین کیفیت محصولات همکاری می کند .

آزمایشگاه تحقیقاتی ما از سال 2014دارای گواهینامه ISO17025 توسط SGS  و NACI-P13 توسط ISIRI است.

مهندسین ومتخصین سپهر الکتریک تمام تلاش خود را در دو زمینه اصلی متمرکز میکنند :

نوآوری فنی (مطالعه وبرسی مواد و ترکیبات جدید وتوسعه راه حل های فنی جدید)

نو آوری محصول (ما به طور معمول محصولات جدیدی را برای بر طرف کردن نیاز بازار خلق میکنیم )

یک سازمان صنعتی انعطاف پذیر با کارایی بالا:

شرکت سپهر الکتریک می تواند مونتاژ بخش بزرگی از محصولاتش را به شرکای خود واگذار کند .این موضوع به سپهر الکتریک کمک می کند تا به مشتریان خود نزدیک بوده وپیشنهادات بیشتری نیز به انها ارائه نماید.

هنگامی که موضوع کیفیت درمیان باشد، هیچ سهل انگاری پذیرفتنی نیست، حضور محصولات ما در بازار جهانی نتیجه توجه و احترام ما به نیازهای کیفی بین المللی است .

تمامی محصولات تولیدی شرکت سپهر الکتریک از علامت استاندارد ایران که نشانه مرغوبیت کالا میباشد برخوردار بوده و نیز در راستای اطمینان خاطر خریداران محترم

موفق به کسب گواهینامه بین اللملی ISO- 9002از کشور آلمان و ISO-9001 از کشور انگلستان شده است. 

محصولات پس از طی چند مرحله تست با آخرین الزامات استاندارد روانه بازار می شود و سپهر الکتریک این افتخار را دارد که به عنوان یک برند قابل اطمینان توسط مشتریانش شناخته شده است .

پس از ورود یک بازار جدید، ما زمان لازم را برای مطالعه کامل موقیعت محصول،گروهای هدف، رقبا، خدمات پس از فروش و ابزار تبلیغاتی صرف می کنیم تا به شرکای خود پیشنهاد کاملی را مطابق بازارشان ارائه دهیم .

سپهر الکتریک به لطف روش”خدمات وراه حل ها “به طور محسوسی از رقبای خود پیش گرفته است .

برای نیل به این هدف،شرکت از تخصص خود در تولید و توانایی در اجرای راه حل های کلی در محصولات، درک نیازها و مشکلات در بازار هدف وظرفیت خود در ارائه راه حل های منحصر به فرد مطابقت محصول با تمایلات ومحدویت های مشتریان بهره می برد.

به همین دلیل دامنه محصولات سپهر الکتریک گسترش یافت تا تمام نیاز های مشتریان را پوشش دهد، در همین حال امکان ارائه طرح های ویژه از طریق انتخاب محصولات قابل نصب، آپشن های گوناگون یا انطباق های منحصر به فرد وخلاقیت وجود دارد .

برای تضمین رشد و با لندگی ،شرکت ما همیشه برمنابع انسانی، خلاقیت وکیفیت محصول تمرکز می کند .

گسترش سریع ردپای بین المللی:

سپهر الکتریک برگسترش نیروی فروش وتقویت حضور بین المللی خود در رشد بازار لوازم خانگی حساب می کند .

سپهر الکتریک در حال حاضر بزرگترین سازمان فروش خود را در ایران دارد، اما همواره از بدو تاسیس به دنبال استراتژی رشددربازار جهای بوده است. به همین منظور، شبکه تجاری سپهر الکتریک تا به حال نزدیک به 7 کشور را از طریق شبکه توزیع خود پوشش داده است. شرکت، سعی دارد با ورود سالیانه به کشور های جدید، برطبق یک روش فعال وکارگشا تاثیر بین المللی خود را پررنگ کند.

ما روش CKD را برای افزایش سریعتر سهم خود در بازار کشورهایی که به آنها ورود کرده ایم در پیش گرفتیم .

در این روش به شرکای محلی خود کمک میکنیم تا خط مونتاژ محصولات را با حمایت کامل ما در نصب تجهیزات و آموزش نیروی کار راه اندازی نمایند .

این استراتیژی به کاهش هزینه های گمرکی کمک می کند ومزیت چندگانه دارد زیرا، اجازه می دهد تا محصولات به سرعت به یک محصول ملی تبدیل شوند و در عین حال اشتغال زایی نیز داشته باشد .

این روش به طرز قابل توجهی ارزش برند را بین مصرف کنندگان افزایش داده وبه آنها در داشتن خدمات پس از فروش در کشور خودشان اطمینان می دهد. ما آموزش را در این روش تضمین می کنیم.