<<ورود به سیستم
<<English <<Arabic
 
 
SiteMap Print Send

    

 

 

شرکت سپهر الکتریک تولید کننده لوازم خانگی در سال 1358 با هدف تولید و ساخت لوازم خانگی از قبیل کولر آبی و آبکرمکن و بخاری ( گازی و نفتی ) در عرصه صنعت کشور فعالیت خود را آغاز و ا ینک پس از سالها فعالیت صنعتی و تحقیق و توسعه ، سبد محصولات خود را به کولر گازی ، یخچال ، فریزر ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرف شوئی ، اجاق گاز ، چرخ گوشت ، غذا ساز ، مایکروفر و جاروبرقی افزایش داده است. این شرکت یکی از پیشتازان تولید لوازم خانگی در ایران میباشد و در بین خانواده های ایرانی از شهرت و محبوبیت خاصی برخوردار است.

 هدف:

تلاش برای پیشرفت و ارتقاء سطح کیفیت محصولات تولیدی ، جلب رضایت مشتری ، توجه به بازار جهانی و در نهایت ایجاد تکیه گاهی امن و مطمئن برای کارگران و کارمندان از مهم ترین اهداف شرکت سپهر الکتریک میباشد.

 نشانه های مرغوبیت محصولات:

تمامی محصولات تولیدی شرکت سپهر الکتریک از علامت استاندارد ایران که نشانه مرغوبیت کالا میباشد برخوردار بوده و نیز در راستای اطمینان خاطر خریداران محترم موفق به کسب گواهینامه بین اللملی ISO- 9002 از کشور آلمان شده است. امید است در آینده نزدیک بازار فروش محصولات شرکت گسترش بیشتری یافته و کشورهای اروپائی را نیز شامل گردد.

 تجارت بین المللی:

افتخار ما کیفیت بالای تولیدات ماست زیرا فروش محصولات ما در کشورهایی نظیر ترکیه ، اردن ، سودان  ، آذربایجان ، بوسنی ، رومانی ، عراق و کشورهای حوزه خلیج فارس از استقبال خوبی برخوردار است و انتخاب ما به عنوان صادر کننده نمونه سالهای 84و85 گواهی بر این ادعا است.

 نمایندگی انحصاری:

انتخاب شرکت سپهر الکتریک به عنوان نماینده انحصاری شرکتهای بزرگ تولید کننده لوازم خانگی در منطقه ، گواهی دیگر بر توانائیها و اعتبار جهانی این شرکت میباشد.

بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی که شهرت جهانی دارد از قبیل :ELRCTROLUX - AEG - HYUNDAI - ZELMER   شرکت سپهر الکتریک را به عنوان نماینده انحصاری توزیع محصولاتشان در ایران و کشورهای منطقه برگزیده اند که این مهم نیز دلیلی بر اعتبار جهانی این شرکت میباشد . سپهر الکتریک نیز با هدف بسط بازار و با توجه به امکانات و توانایی اش در زمینه فروش ، پشتیبانی مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش، این مسئولیت را بر عهده گرفته است.

 شعار:

شعار ما جدا از اهداف ما نیست. گروه تولیدی صنعتی سپهر الکتریک تمام سعی و تلاش خود را بکار گمارده تا از بهترین و موفق ترین های کشور در زمینه تولید ، عرضه ، پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی در سطح کشور باشد و شهرت نام سپهر الکتریک در اذهان عمومی نشانگر این است که مجموعه ما در نیل به این هدف موفق بوده است و کما اینکه تمام تلاش افراد این مجموعه بهبود این موفقیت در سطح بازار مصرف داخلی و نیز بسط آن به بازار خارج از کشور میباشد.

شرکت سپهر الکتریک از آغاز فعالیت تولید اش با شعار سرما در گرما و گرما در سرما وارد بازار شده است. اگر چه افزایش محصولات تولیدی این به لوازم خانگی دیگر از قبیل ماشین لباسشویی ، ماشین ظرف شوئی ، جاروبرقی ، غذا ساز ، چرخ گوشت و ... فراتر از این شعار است که محدود به لوازم حرارتی و برودتی میباشد.

 کارکنان:

شرکت سپهر الکتریک در بدو کار با 45 نفر پرسنل فنی و غیر فنی شروع به فعالیت نمود و اکنون با بیش از 1000 نفر پرسنل که نیمی از آنها دارای مدرک لیسانس و بالاتر از معتبرترین دانشگاههای داخل و خارج کشور میباشد، مشغول فعالیت است.

 

WWW.ELECTROLUX.COM

WWW.HYUNDAI.COM

WWW.AEG.COM

WWW.ZELMER.COM

 

زیر مجموعه های صفحه درباره ما:

افتخارات و جوایز
 
طراحی و پشتیبانی واحد IT شرکت سپهر الکتریک با همکاری شرکت آرین پردازش
© کلیه حقوق این وب سایت به شرکت سپهر الکتریک تعلق دارد.